Biz Kimiz ?

Özhedef Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti. 1996 yılında Mersin ‘de kurulmuştur. Sigortalılarına en doğru ve en ekonomik sigorta poliçesini en kaliteli, en hızlı şekilde  ulaştırmayı hedefleyen teknik alt yapısı güçlü ve deneyimli personelleriyle bölgesinde öncü sigorta şirketi olmuştur.

Müşterilerine, küçük, büyük, uzak yakın demeden, almış oldukları ürünlerin imkân tanıdığı tüm hizmetleri her koşulda doğru bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen şirketimiz, yetkin, eğitimli personeli ile tüm branşlarda gündemi, kanun ve kuralları, sigortacılık güncelini takip ederek başarılı büyümesine devam etmektedir.

Sigortalılarımızla paylaştığımız bunca süre içerisinde zor günlerinde onlara destek olabilmenin haklı gururu  çalışma şevkimizi en çok yükselten unsur olmuştur.

Misyonumuz

Size en iyisini sunabilmek adına durmadan çalışarak ve emin adımlarla ayaklarımızın üstüne basarak en iyisine siz değerli müşterilerimizle ulaşmak.

Vizyonumuz

Geleceğe emin adımlarla, durmadan ilelebet yeniliklerle birlikte siz değerli müşterilerimizide bir rüzgar gibi arkamıza alarak en iyisi olmak adına gece gündüz çalışmaktır.

Şirket Değerlerimiz

Müşterilerimize onların çıkarlarını göz ederek hareket etme bilinci ile her zaman onların yanına olmak en zor anlarında destek olmak.

Bültenimize Abone Ol!